×

Написати в редакцію

На ринках Ужгорода з’явилась перша полуниця

На Закарпатті розпочався сезон полуниці.

Продавці кажуть, що здебільшого її везуть з Виноградівського району.

 

До слова, нещодавно обговорювалася тема: дТП на обʼїзній Ужгорода: водійка Opel отримала травми під час зʼїзду у кювет.