×

Написати в редакцію

Весняний Ужгород малювали у скансені

Участь у заході взяло участь 18 художників-аматорів та викладачів мистецьких шкіл Закарпаття.

Під час семінару-пленеру своїм досвідом роботи поділилися заслужений художник України Василь Вовчок та художник-графік Олександр Жильцов.

Учасники пленеру малювали на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

 

У контексті теми нагадаємо про розцвіли диковинні тюльпанові дерева біля «Кірпічного» озера, або Ліріодендрони середньовіччя.

Теги: