24 лютого, в річницю повномасштабного вторгнення в Україну, в обласному центрі Закарпаття, вшанували пам’ять захисників, котрі віддали життя за Батьківщину.
Як повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної ради, на Пагорбі слави виконувач повноважень голови Закарпатської облради Андрій Шекета та заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо поклали квіти до могил захисників, що загинули, захищаючи батьківщину від російських окупантів.
Раніше наше видання інформувало, що шестнадцята за рахунком: сміттєзвалище в Барвінку знову у вогні!.