×

Написати в редакцію

В обласному ляльковому театрі в Ужгороді розпочали показ інтермедій до Дня Святого Миколая

Цьогоріч розпочали з прем’єри казки «Стежка до святого Миколая».

Її показуватимуть щосереди, суботи та неділі.

Окрім, цього театрали підготували і виїзну виставу для вимушених переселенців.

Цікаво, що до цього ми повідомляли про у Закарпатті презентовано унікальну сувенірну продукцію «SOBI»: квітуча спадщина регіону в кишені.