×

Написати в редакцію

Деякі вулиці Ужгорода перетворилися на водойми, повідомляють очевидці

 

Дощ, який другий день не вщухає в Закарпатті, і зокрема в Ужгороді, традиційно влаштував чималі проблеми для комунальних служб.

На багатьох вулицях Ужгорода спостерігаємо сумну картину – вода заливає проїжджу частину та тротуари, двори мешканців міста.

Ось, наприклад, відео ужгородця Дмитра Рубіша, яке він підписав “Море Лаборця надихає !!!”

А Надія Яблонська оприлюднила відео з вулиці Докучаєва:

Схожа ситуація й на вул. Грушевського (фото Олександра Коваля).

 

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що зарослі джунглі на кільці в Дравцях створюють реальну загрозу для водіїв.

Теги: