×

Написати в редакцію

До Дня Ужгорода відбувся концерт естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії

Музиканти виконували дуже різні і колоритні твори – Степана Єдинака, Анатолія Кос-Анатольського, хіти Фреді Меркюрі, Стерлінга Редкліва, Deep purple, гопак.

 

 

До речі, варто згадати, як ужгород: на пішохідному переході автомобіль наїхав на підлітка.