×

Написати в редакцію

В Ужгороді у каналізації багатоповерхівки виявили іржаву міну часів ІІ Світової війни

У вівторок, 6 серпня, до Служби порятунку надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмета в обласному центрі Закарпаття, на вулиці Другетів.

На підозрілу знахідку натрапили під час проведення робіт з очищення каналізаційної системи однієї з багатоповерхівок.

Піротехніки ДСНС ідентифікували предмет як протитанкову міну часів Другої світової війни. Боєприпас було вилучено та знищено встановленим порядком.

У контексті теми нагадаємо про ужгородські патрульні врятували життя дівчини, яка намагалась покінчити з собою.

Теги: