Протягом двох днів на стадіоні «Авангард» Ужгородської міської ради проходять змагання з петанку, в яких беруть участь команди з Харкова, Полтави, Києва, Черкас, Львова, Хуста, Нижнього Селища, Мукачева та Ужгорода. На офіційному відкритті спортсменам побажали успіхів міський голова Богдан Андріїв, начальниця Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук, а також голова Федерації петанку Закарпаття Петро Гойс. Ці змагання є відбірковими, і переможці представлятимуть Україну на чемпіонаті світу у Франції.









До речі, варто згадати, як у Ужгороді відзначили День міжнаціональної злагоди: свято єдності та культурного розмаїття.