×

Написати в редакцію

«Що б такого з’їсти…»: у жіночому клубі «Натхненна» відбулася зустріч з дієтологинею Наталією Рижак

Що б такого з’їсти… аби бути здоровою, стрункою, гарною та щасливою – з’ясовували у жіночому клубі «Натхненна». Тема харчування та жіночої стрункості завжди актуальна. Довкола неї чимало міфів – каже дієтологиня Наталія Рижак. Власне, під час зустрічі намагалися основні спростувати.

 

Раніше наше видання інформувало, що ужгород вшанував память дітей, які постраждали під час Другої світової війни.

Теги: