8 C
Uzhhorod
Субота, 20 Квітня, 2024

В Ужгороді визначились переможці чемпіонату області з класичного пауерліфтингу

На змаганнях було показано низку високих результатів, зокрема четверо переможців перевершили норматив майстра спорту України.

Серед жінок у своїх вагових категоріях перемогли представниці Хустського району Тетяна Лукачко (до 47 кг), Ірина Сенкевич (до 63 кг) та студентки Ужгородського національного університету Богдана Семенова (до 52 кг), Наталія Мага (до 57 кг) і Олеся Янович (до 69 кг), котрі представляли обласний центр.

Абсолютною чемпіонкою серед усіх представниць прекрасної статі стала ужгородка Наталія Мага, котра показала найвищий за рівнем майстерності результат чемпіонату, піднявши  у сумі триборства 367,5 кг, що лише на 2,5 кг менше за норматив майстра спорту України міжнародного класу, а у тязі вона встановила рекорд області – 157,5 кг при власній вазі 57 кг. Абсолютне «срібло» в активі Тетяни Лукачко з Хуста, а «бронзу» виборола її землячка Ірина Сенкевич.

У змаганнях чоловіків чемпіонами стали мукачівець Адріан Глушко (287,5 кг у категорії до 59 кг), ужгородці Андрій Погоріляк (357,5 кг до 74 кг) і Сергій Орос (525 кг до 83 кг), Тарас Тимар з Хуста (605 кг до 105 кг) і Сергій Русин з Мукачева (642,5 кг понад 120 кг). Особливо слід відзначити переможців серед чоловіків, котрі подолами норматив майстра спорту України. У ваговій категорії до 66 кг чемпіоном з сумою триборства 520 кг став ужгородець Віктор Косюк, а  представники Хустського району Сергій Шустур з результатом 660 кг і Богдан Міговк (750 кг) перемогли у категоріях до 93 і 120 кг відповідно.

Абсолютним чемпіоном області серед чоловіків став Богдан Міговк, на другому місці – Сергій Шустур, на третьому – Ілля Ковач з Мукачева.

Усі переможці й призери були відзначені грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА – ОВА, медалями, а призери в «абсолютці» – ще й кубками. Абсолютний чемпіон серед чоловіків також нагороджений спеціальним призом, який був привезений з Бахмута,  від секретаря Ужгородської міської федерації пауерліфтингу Леоніда Квятковського, котрий прибув з фронту у короткотермінову відпустку.

У командному заліку серед жінок перемогла збірна Ужгорода, на другому місці – Хустський район, на третьому – Мукачево. У чоловіків найкрашими стали представники Хустщини, на другому місці – Мукачево, на третьому – Ужгород.

Зараз найсильніші закарпатські пауерліфтери готуються до виступів на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи, що почнеться за кілька днів у Кам’янці-Подільському, а на початку квітня змагатимуться у Львові на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу.