11.4 C
Uzhhorod
Вівторок, 16 Квітня, 2024

В Ужгороді говорили про співпрацю міськради, платформи Дія. Бізнес та Українсько-словацької бізнес-агенції USBA

 

Йшлося насамперед про пошук ринків збуту українським експортерам на території Словаччини та ЄС, надання можливості тимчасової релокації у Словаччину українського бізнесу, щоб у непростий час, зокрема й через перебої постачання електроенергії, зберегти частину потужностей і залишатись на плаву, аби потім мати змогу повернутися в Україну і відновлювати виробничий процес.

Українсько-словацька бізнес-агенція пропонує українському бізнесу допомогу за більшістю напрямків, які визначені пріоритетними на вебсайті платформи «Бізнес. Дія. Ужгород», а саме пошук бізнес-партнерів та ринків збуту, надання комплексу послуг українським експортерам, проведення консультацій з юридичних, фінансових, адміністративних та інших питань, підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів для українських підприємців, вирішення питання пільг/дотацій/допомоги для інвесторів з України, опрацювання питань щодо можливості залучення для допомоги українському бізнесу коштів з європейських фондів та фондів з відновлення України.

Зазначалося, що платформа «Бізнес. Дія» також уже функціонує в Польщі. Шляхи реалізації вищезгаданих напрямків обговорять і під час круглого столу, який уже цієї п’ятниці відбудеться в Ужгородській міській раді, на тему «Реальні рішення для українського бізнесу під час війни: питання українсько-словацького співробітництва».

Останні новини
Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я