20.8 C
Uzhhorod
Субота, 4 Травня, 2024

В Ужгороді 24 березня – загальноміське прибирання

 

Ужгородців та гостей міста завтра, 24 березня, закликають долучитися до загальноміського прибирання.

День благоустрою в Ужгороді проведуть відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОВА Віктора Микити про безстрокову акцію «Закарпаттю – чисте довкілля» та розпорядження міського голови Богдана Андріїва про проведення весняної толоки.

У заходах із впорядкування зелених зон, прибудинкових, прилеглих та закріплених територій візьмуть участь підприємства, які виконують роботи з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, ОСББ, ЖБК, комунальні підприємства, суб’єкти господарювання, громадські організації, педагогічні колективи навчальних закладів, працівники Ужгородської міської ради, мешканці міста.

Небайдужих жителів громади закликають організувати прибирання у своїх дворах, також можна долучитися до прибирання на таких локаціях: набережні Незалежності, Київська, Слов’янська та Ботанічна.

Мешканці, які прибиратимуть двори багатоквартирної житлової забудови, прилеглі території до власних будинковолодінь, можуть приносити зрізане гілля до сміттєвих майданчиків: звідти їх протягом місячника благоустрою, який триває до 13 квітня, забиратимуть працівники   КП «КШЕП»

Інформує Ужгородська міська рада

 

 

 

Останні новини
Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я