21.4 C
Uzhhorod
Понеділок, 29 Квітня, 2024

Книжковий клуб діятиме у Закарпатській обласній бібліотеці

На першому засіданні Книжкового клубу обговорюватимуть книгу Деніела Кіза «Квіти для Елджернона».

Ідея створення в Ужгороді Книжкового клубу, який має на меті популяризацію читання, виникла ще минулого року, розповіла у коментарі завідувачка відділу проєктної та соціокультурної діяльності Закарпатської обласної бібліотеки ім. Ф. Потушняка Євгенія Напуда.

«Книжкові клуби є зараз дуже популярними, і неймовірно тішить, що культура читання починає відроджуватися, стає модною і сучасною. Це дуже гарна тенденція, особливо серед молоді. Тому ми вирішили започаткувати Книжковий клуб на базі нашої бібліотеки», – розповіла Євгенія Напуда.

Засідання Книжкового клубу відбуватимуться раз на місяць. Традиційно, на кожне із наступних засідань пропонуватиметься одна з обраних книг.

Книгою для першого «стартового» обговорення стане роман Деніела Кіза «Квіти для Елджернона». Книгу обрали не лише через те, що це – всесвітньовідомий бестселер, але і з огляду на те, що у романі підіймаються питання інклюзії та безбар’єрності, які нині – дуже на часі, пояснила Євгенія Напуда.

Перше засідання Книжкового клубу пройде у партнерстві з організацією «Сос Дитячі містечка Ужгород». На захід завітає координаторка ініціативи Наталя Криворучко, яка долучиться до обговорення.

«На засідання можуть приходити усі охочі книголюби. Люди, які вже прочитали книгу, можуть брати участь в обговоренні, ділитися своїми враженнями, емоціями, висновками, рефлексіями. Ті ж, хто ще не встиг ознайомитися з обговорюваним твором, можуть послухати інших і зрозуміти щось для себе: для них таке обговорення буде наче мінітрейлер до книги», – анонсувала Євгенія Напуда.

На майбутнє про чергові засідання клубу організатори повідомлятимуть через соцмережі, заздалегідь анонсуючи книжку для обговорення. Також розглядають можливість відкритих голосувань із обрання книжки для обговорення самими учасниками клубу.

Перше засідання Книжкового клубу у Закарпатській обласній бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбудеться у вівторок, 16 квітня, о 16:00.

Вхід вільний.

 

 

Останні новини
Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я