11.4 C
Uzhhorod
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Безкоштовні курси словацької мови для учнів презентували в Ужгороді

 

Радник Прем’єр-міністра Словацької Республіки з питань України Растіслав Їлек та співзасновниця українсько-словацької бізнес-агенції (USBA), очільниця мовної школи iCan Альона Куротова розповіли про ідею та концепцію навчань, метою яких є допомога молоді в ще одному напрямку для розвитку.

Як повідомлялося, після навчання учні матимуть змогу отримати сертифікат із зазначенням рівня знання словацької мови (за умови відвідування не менше 75% навчальних годин і добре складеного іспиту в формі тесту).

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай подякував словацьким партнерам за допомогу Україні під час війни, а також за можливість для дітей безкоштовно вивчати ще одну мову.

Також у презентації взяли участь начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук, начальниця відділу релокації бізнесу та взаємодії з гуманітарними і благодійними організаціями управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради Юліана Бокоч, директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА Євген Тищук, школярі, бібліотекарі.

Навчання, на які зареєструвалися понад три сотні охочих вивчати словацьку мову, відбуватиметься з лютого до травня у позаурочний час двічі на тиждень у приміщеннях КЗ «Ужгородської публічної бібліотеки» Ужгородської міської ради та Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. Очільницям цих бібліотек Альона Куротова подарувала підручники з мовного курсу.

Останні новини
Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я