За попередніми даними, він помер в автомобілі. На місце події прибули медики та правоохоронці для з’ясування причин смерті.При огляді не встановлено ознак насильницької смерті. Загиблим виявився пенсіонер 1953 року народження. Причина смерті буде відома після проведення розтину.

До речі, варто згадати, як ужгородські герої: як рятувальники через балкон до жінки дісталися.