×

Написати в редакцію

Ужгородські надзвичайники ліквідували пожежу у багатоповерхівці

 

11 лютого о 20:50 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання у квартирі на третьому поверсі багатоповерхового будинку на вулиці Насипній в Ужгороді.

Задимлення на сходовому майданчику помітила мешканка 5-го поверху, яка одразу викликала вогнеборців. До прибуття рятувальників сусіди допомогли власниці квартири, в якій виникло загорання, вийти на свіже повітря.

Вогнеборці 3-ї та 4-ї державних пожежно-рятувальних частин Ужгорода, працюючи в апаратах захисту органів дихання та зору, швидко виявили осередок вогню в одній з кімнат та о 21:22 локалізували пожежу на площі 20 кв.м. О 21:49 пожежа була остаточно ліквідована.

У цей час працівники екстреної медичної допомоги надали допомогу власниці помешкання та її сусідці, у яких значно погіршилось самопочуття через отриманий стрес.

Причину загоряння та розмір завданих матеріальних збитків встановлюють правоохоронці.

Інформує ГУ ДСНС Закарпаття

До речі, варто згадати, як агресивний чоловік атакував перехожих на вулиці Занковецької.

Теги: