На «Станції УЖ» активно готуються до суботнього перформансу. Гратиме збірна ужгородських плейбек-акторок. Тема непроста, але важлива – «Військові люди_цивільні люди».
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Ужгороді відзначили День міжнаціональної злагоди: свято єдності та культурного розмаїття.