×

Написати в редакцію

Відкриття першого в Ужгороді молодіжного центру «YouthHub»

Просто прийти попрацювати з ноутбуком у новому сучасному приміщенні, відчути в дії особливості неформальної освіти, отримати психоемоційну підтримку, зрештою, провести час за настільними іграми, дискусійними клубами, переглядом фільмів тощо…

Це – молодіжний центр «YouthHub». Його облаштували в одному з гуртожитків найбільшого вишу Закарпаття.

 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Ужгороді оновлять експозицію музею Андрія Коцки до 115-річчя митця.

Теги: