В організації вирішили намалювати обереги для захисників, зі щирими дитячими побажаннями.
Усі малюнки передадуть військовим. А юні художники за старання отримали подарунки від партнерів ГО «Щасливі діти».
Цікаво, що до цього ми повідомляли про у Ужгороді відзначили День міжнаціональної злагоди: свято єдності та культурного розмаїття.