Посадовці цікавилися поточним станом справ у медзакладі у сучасних реаліях, вислухали лікарів про нагальні потреби, окреслили подальші спільні кроки із поліпшення роботи центру.
За словами директора КНП Андрія Русина, медзаклад має 250 ліжкомісць, 30 – зарезервовано для екстрених випадків госпіталізації військових ЗСУ. В онкодиспансері працює 7 відділень, пацієнти отримують хіміотреапевтичне та радіологічне лікування, здійснюються хірургічні операції. Тільки через гастрологічне відділення проходить майже 60 тисяч пацієнтів у рік.
Наголошувалося, що пріоритетними питаннями насамперед є безпека пацієнта, поновлення парку лікувально-діагностичної апаратури. Про потреби в обладнанні розповіли керівники відділень диспансеру, а також присутні обговорили проблему обслуговування апаратури (в основному через 10-12 років стає застарілою), заміну деталей тощо.
Відтак для ефективності у роботі медпрацівникам необхідні нові апарати: УЗД, Рентген, КТ, ендоскопічне обладнання, мамограф, лапароскопічна установка тощо. Потребує оновлення апаратура лабораторії, яка є основною ланкою у лікувальній діагностиці закладу: мікроскопи, реактиви, ономаркери та інше, повідомляють у Закарпатській обласній раді.